O TORK

Naše vize:

Stát se globální značkou ve svém oboru.

Naše mise:

Budovat TORK jako značku, která je jedinečná svojí kvalitou v oblasti kontroly průtoku vody.

Naše hodnoty:

  • Kvalita
  • Inovace
  • Spolehlivost

O nás

TORK se zabývá výrobou průmyslových regulačních ventilů od roku 1985. Firma se soustřeďuje na výrobu, design procesní automatizace a projektové plánování. Cílem firmy je pomocí lokálního výzkumu a vývoje vytvořit celosvětově známe produkty, které budou zákazníci oceňovat pro jejich kvalitu a budou se pro ně vracet. Vysoce kvalitní, spolehlivé, estetické, šetrné k životnímu prostředí, takové jsou produkty TORK.

V nabídce firmy naleznete: elektromagnetické ventily, pneupohony, servopohony, pulzní ventily, ovládaní kulových kohoutů, uzavírací ventily, a jejich příslušenství.

Na českém trhu firma působí již 20 let a má řadu spokojených zákazníků, zastupována je firmou BOLA spol s.r.o. Výrobky TORK jsou prodávány do 87 zemí světa a splňují nejpřísnější certifikační nároky. Společnost má v dnešní době více než 100 zaměstnanců ve dvou závodech v Imes v Istanbulu a v OSB průmyslové zóně v Kocaeli.

Výrobky TORK nacházejí uplatnění v následujících průmyslových oborech: potravinářský průmysl, výroba železa a oceli, textilní průmysl, čištění odpadních vod, petrochemický průmysl, cement, keramický průmysl, zemědělský průmysl, námořní průmysl, chladírenský průmysl, farmaceutický průmysl, chemický průmysl, energetický průmysl, automobilový průmysl.

Certifikace TORK: TUV ISO9001: 2008, TUV CE, UL, Loyd, Ex-Proof TSEK, ATEX, TSE, TSEK, EN264 Rosh, GOST, UKSERPO, kvality služby TSE, TSE.